המלצות

אבנר יא אלוף
תודה על כך שהצלחת להקטין את סכום המשכנתא
לסכום שלא חלמנו עליו
ועוד לחסוך לנו 150 אלף שקל בסוף
תודה על הליווי הצמוד לאורך כל הדרך
אין עליך אתה מקצועי ושירותי ברמות

עו"ד לידור בידר קירה

בתור מעצבת גרפית שבונה בית,

יותר כייף לי להשקיע את זמני בבחירת הסגנון והצבעים אז

הורדתי לעצמי מהראש את נושא המשכנתא ולקחתי יועץ תותח שיודע מה שהוא עושה. מעבר לאישיות הנעימה, אבנר התגלה כמקצוען אמיתי: הסביר, תמך והיה זמין לכל שאלה, הבין את היכולות הפיננסיות ובנה לפיהן את המשכנתא המדויקת ביותר עבורי, התרוצץ בין הבנקים ולא נח עד שהשיג ריביות מעולות ואף הגיע יחד איתי פיזית לבנק לחתימה על התיק. ממליצה בחום לכל מי שצריך משכנתא, בייחוד בימים אלה. אבנר הוא מותג בתחום המשכנתאות. ללא ספק!!!

הדס שטרן

אבנר השיג לנו משכנתא בתוכנית ותנאים מעולים בזמן שיא של שבוע!! הוא ניהל את כל המשא ומתן מול הבנקים והשיג בסוף משכנתא עם ריביות אפילו יותר טובות ממה שדובר עליו בהתחלה התהליך היה מאוד אישי ונעים ובכל התהליך של קניית הבית – עם אבנר היה הכי כיף לעבוד  

צחי ולימור ארז

Avner made it his goal to get me the best deal when I bought my apartment. When I compared what Avner's accomplished and other offers, Avner's deal was by far the lowest in the market. I highly recommend his services! 

מיכאל מורנו

ליועץ המשכנתאות הטוב בארץ
דע לך, יועץ טוב צריך נשמה
לעיתים אדם נתקל בחייו בדמות משמעותית
יועץ משכנתאות טוב כמוך נכנס להגדרה זו
עצה טובה מהיועץ יכולה לשנות חיים
ובשביל לשנות צריך להכניס נשמה למקצוע
ואתה אבנר ללא ספק מקצועי, אמין ומלא נשמה
תודה על הכל

גיל נימני

אחרי תקופה ארוכה של התלבטויות איפה ומה לקנות בסוף בחרנו לקנות דירה בליווי מלא של ויקי ואבנר. כל התהליך הפך לפשוט יותר וברור הרבה יותר. היינו מאוד רגועים לכל אורך התהליך כי ידענו שבכל רגע נתון יהיה מישהו שיקשיב ויתן לנו מענה. ממליצים בחום!

עומרי סטרוגו